Võtmehoidja öökull/mesilane

4,00 €

* Nõutud väljad

Võtmehoidja öökull/mesilane on armas ja pilkupüüdev.
Öökull on heegeldatud neoonvärvi lõngaga, mis aitab sul kiiresti leida oma kadunud võtit. Väga praktiline ja armas kingitus oma parimale sõbrale.
Mesilane on heegeldatud puuvillasest lõngast.
Öökulli/mesilase suurus on umbes 4 cm, koos ketiga 12 cm.

Pane tähele, et praegu on saadaval sellised võtmehoidjad nagu piltidel, kui aga on Sul soov saada mõnda teist värvi kombinatsiooni, siis anna meile julgesti teada!
Kui soovid tellida mõneks kindlaks kuupäevaks, siis anna oma tellimus meile vähemalt 14 päeva ette ja me anname endast parima, et täita teie soovid.

Mustri autor - Kipre@Pähkla, disain - Aira Lerch


Tootekirjeldus

Öökull on heegeldatud pehmest akrüüllõngast ning kokku õmmeldud suure armastusega. Mesilane on heegeldatud puuvillasest lõngast. Neil on turvasilmad ning täidetud tihedalt täidisega. Hooldus: talub õrna masinpesu 30-kraadiga, kuivatada laotuna.

Lisainformatsioon

Suurus 4cm
Tootja kirjeldus Meie naiskond koosneb Hiiumaal elavatest naabritest - Kipre talu Kaie ja Pähkla talu Aira. Meie loodud kaubamärgi Kipre&Pähkla peamiseks tegevusalaks on amigurumi loomade/tegelaste heegeldamine, mänguasjade õpetuste/juhendite koostamine ning muud heegeldatud tooted. Pähkla talu disain ja käsitöö.
Tootja Kipre & Pähkla
Värv Roosa
Hind 4,00 €