Vesihiidlase seep

4,50 €
Vesihiidlased - 1) on Emmaste meremehed või lihtsalt Emmaste otsa elanikud. 2) Mõnel juhul tähendab sama nimetus kõiki hiidlasi, kelle elu on seotud merega. Neid leidus kõikjal Hiiumaal: "hiidlane elab ikka veepeal, kui ta juhulsikult maapeal ei ela." Hiiumaal puhusid alati vesikaare tuled, mis võtsid palge märjaks ja päike paistis kui läbi saunaleili.

Vesihiidlase seep meresoolaga!
Kui on tegu merega, siis on tegu ka soolaga!
Koostis: kookosrasv, vesi, kakaovõi, oliivõli, Himaalaja sool, meresool, laim, sidruneukalüpt, sidrunhein, roosa savi.
Kaal 95g.

Aitab nahal lõõgastuda ja taastuda. Sool on hinnatud oma laialdase toime poolest- sool on lihaseid lõõgastav ja põletikuvastase toimega.Võib vähendada vistrike teket.

Tootekirjeldus

Hiiu Ihuhooldus on väike ja kodune seebikoda Hiiumaal! Hiiumaa käsitööseepide valmistamine sai alguse 2010 aastal. Kogu seebikoja toodang valmib käsitööna. Välja on töötatud palju huvitavaid tooteid, mille üheks komponendiks on kindlasti midagi Hiiumaaga seotut. 
 Valmistame käsitöötooteid ainult heast toorainest ja hea tujuga!

Lisainformatsioon

Tootja kirjeldus Hiiu Ihuhooldus on väike ja kodune seebikoda Hiiumaal! Hiiumaa käsitööseepide valmistamine sai alguse 2010 aastal. Kogu seebikoja toodang valmib käsitööna. Välja on töötatud palju huvitavaid tooteid, mille üheks komponendiks on kindlasti midagi Hiiumaaga seotut. 
 Valmistame käsitöötooteid ainult heast toorainest ja hea tujuga!
Tootja Hiiu Ihuhooldus
Hind 4,50 €