Vahetamine & Tagastamine

Hiiumaa Handicraft e-poest ostetud tooteid on võimalik tagastada või vahetada 14-päeva jooksul alates kauba Omniva pakiautomaati, Itella SmartPOST pakiautomaati või Omniva postkontorisse saabumise teate kättesaamisest.

 

Tagastatava või vahetatava kauba saad tuua meie Hiiumaal, Sõru külas asuvasse Kipre või Pähkla tallu või saata postiga. Postiga tagastades tasud Sina tagastamisele kulunud postikulu. Posti teel vahetades tasud meile saatmise postikulu, Sulle saatmise maksame ise kinni! Raha tagastatud toodete eest kanname Su pangakontole tagasi viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul lepingust taganemise teate jõudmisest meieni.

 

1. Täida tagastamise või ümbervahetamise taotlus, mis tuleb lisada tagastatava või ümbervahetatava toote juurde. Taotluse saad välja printida siit (.pdf faili lugemiseks on vajalik alla laadida vastav tarkvara, näiteks Adobe Reader). Anna tagastamisest või ümbervahetamisest teada ka e-posti aadressil info@hiiumaahandicraft.eu.

 

2. Itella SmartPOSTiga saates märgi toote sihtkohaks Hiiumaa Kärdla Selver pakiautomaat (Hiiumaa Handicraft, telefon +372 5665 1014). Omnivaga tagastamisel saada pakk Kärdla Konsum asuvasse Omniva pakiautomaati (Hiiumaa Handicraft, telefon +372 5665 1014) või Emmaste postipunkti (Kaie Pranno, telefon +372 5628 8687).

 

Kui toode on meieni jõudnud, siis saadame Sinu e-posti aadressile sellekohase kinnituse. Ümbervahetamise korral paneme uue soovitud toote teele kohe, kui oleme ümbervahetamisele kuuluva toote kätte saanud. Uus toode jõuab Sinuni mõne päevaga!

 

PEA MEELES!

 

Vahetamisele ega tagastamisele ei kuulu toode:

 

1. mida on kasutatud ebaõigetes kasutamistingimustes

 

2. mis on valesti hooldatud, mille tulemusena on kaup mehaaniliselt kahjustunud (põletused, sisselõiked, rebendid, kemikaalidega kahjustumine jne)

 

3. millel on kasutamise märgid

 

Kõikidel eelpool välja toodud juhtudel tagastatakse kaup saatjale ning raha ei tagastata.

Eelpool olev info vahetamise ja tagastamise kohta kehtib ainult füüsilistele isikutele (eraisik), kes on ostu sooritanud meie e-poest!