Tikitud poisi või tüdruku nimega kaisulammas - heegeldatud mänguasi

29,00 €

* Nõutud väljad

Kaisulammas on mõeldud eelkõige väikesele poisile või tüdrukule. Lammas on armas ja malbe olemisega kaisukas. Riideid ära võtta ei saa. Kaisulambale on selga heegeldatud mummuline pidzaama, tal on turvasilmad (lastele kättesaamatud), tikitud nina ning täidetud tihedalt täidisega.
Jalga on heegeldatud papud, mida annab enne voodisse pugemist jalast ära võtta.
Tema suurus on umbes 32cm.
Lammas on ideaalne katsikukingitus väikesele printsile või printsessile. Lambale saab tellida masintikandiga tikitud lapse nime vms.
Lamba värv, lamba silmade värv vali toote all olevast rippmenüüst enne tellimuse vormistamist. Kirjuta tühjale reale lapse nimi või sõnum mida soovid lambale tikkida.
Toode on valminud koostöös Riina Tikkimisstuudioga.
Kui soovid tellida mõneks kindlaks kuupäevaks, siis anna oma tellimus meile vähemalt 14 päeva ette ja me anname endast parima, et täita teie soovid.
Palun pane tähele! Need ei ole lapse kindlad mänguasjad, see tähendab, et nad on soovituslikult sobilikud 2+ vanuse grupi lastele. Palun hinda isiklikult toote sobivust oma väikesele lapsele, kes alles armastab mänguasju suhu toppida.
Mustri autor - Kipre@Pähkla, disain - Aira Lerch

Tootekirjeldus

Ta on heegeldatud pehmest akrüüllõngast ning kokku õmmeldud suure armastusega. Tal on turvasilmad, tikitud nina ning täidetud tihedalt täidisega. Hooldus: käsitsipesu, talub õrna masinpesu 30-kraadiga, kuivatada laotuna.

Lisainformatsioon

Suurus 35cm
Tootja kirjeldus Meie naiskond koosneb Hiiumaal elavatest naabritest - Kipre talu Kaie ja Pähkla talu Aira. Meie loodud kaubamärgi Kipre&Pähkla peamiseks tegevusalaks on amigurumi loomade/tegelaste heegeldamine, mänguasjade õpetuste/juhendite koostamine ning muud heegeldatud tooted. Pähkla talu disain ja käsitöö. Tikand: Riina Tikkimisstuudio (DesigRi)
Tootja Kipre & Pähkla
Hind 29,00 €