Müügitingimused

 Tellimuse tegemine

1. Valige toodete alt välja Teile sobivad tooted ja lisage soovitud tooted “Lisa ostukorvi”.

2. Kui soovite tooteid edasi tellida, siis valige uued tooted ja lisage ka need “Lisa ostukorvi“, kui kõik soovitud tooted on tellitud, siis valige ülalt “ostukorv”, mille peale kuvatakse Teile kõik Teie poolt valitud tooted. Peale seda, „vormista ost“ ja ja täitke tellimisankeedi kõik väljad.

 

Üldtingimused

Üldtingimused kehtivad Hiiumaa Handicraft.eu eraklientidele (tarbijate) ja Hiiumaa Handicraft .eu omaniku Pähkla Mari OÜ vahel kaupade ostmisel tekkivate õigussuhete kohta.

 

Hinnakiri ja transpordikulu

1. Hiiumaa Handicraft e-poes müüdavate kaupade hinnad on eurodes ja ei sisalda käibemaksu ( v.a. transport ).

2. Tellitud kaubale lisandub transporditasu, mis kuvatakse Teile kohe tellimuse lõpetamisel.

 

Tellimus ja selle tasumine

Makse sooritamiseks valige tellimuse leheküljel sobiv makseviis.

Tellimuse eest on võimalik tasuda:

internetipanga kaudu (Swedbank, Danske Bank, Nordea, SEB pangalinkide kaudu)

Tellimuse kinnituse alusel, pärast tellimuse kinnitamist

saadetakse Teie e-postile Tellimuse kinnitus tellitud kaupade kohta. Juhul, kui Teie e-postile tellimuse kinnitust koheselt ei saabu, siis palume edastada meile sellekohane e-kiri aadressile info@hiiumaahandicraft.euvõi helistage numbril 56651014 Aira Lerch.Tellimuse eest tuleb tasuda näidatud pangakontole ning selgituseks märkida tellimuse numbri, peale tellimuse eest tasumist saadetakse Teie poolt tellitud kaup kulleriga teele või toimetatakse Teie poolt valitud posti automaati. Tellimus tühistatakse juhul, kui ostusumma ei ole 5 tööpäeva jooksul laekunud.

3. Tellimuse tasumisega kinnitab klient, et on tutvunud Hiiumaa Handicraft e-poe üldtingimustega ja on nendega nõus ning poolte vahel on sõlmitud müügileping.

4. Tellimuse tühistamise või ostetud toote tagastamise korral tagastame ostusumma vastavalt tellimuse vormistamisel valitud makseviisile.

 

Tellimuse kohaletoimetamine ja vastuvõtmine

Juhul, kui Teie poolt tellitud toodet ei ole käsitöölise poolt valmis tehtud ja see tuleb spetsiaalselt käsitöö tegijalt tellida, siis teatame sellest Teile Teie poolt tellimuse vormistamisel teatatud kontakttelefoni või elektronposti vahendusel 2 tööpäeva jooksul arvates lepingu jõustumisest (Tellimus ja selle eest tasumine p. 3) ning ühtlasi teatame Teile Teie poolt tellitud toote kohaletoimetamise tähtaja. Juhul, kui Teile pakutav tähtaeg ei sobi on Teil õigus tellimus tühistada. Ning Teie poolt tasutud summa tagastatakse.

Tellitud kaup toimetatakse kliendile kulleriga, kes toimetab paki tellimusel märgitud aadressile ning annab paki üle allkirja vastu või pakiautomaati või postkontorisse.

3. Kui Teie poolt tellitud tooted on kullerfirmale üle antud, siis võtab kuller Teiega ühendust, et täpsustada Teie poolt toodetud üleandmise aeg. Kuller toimetab paki Teie poolt tellimuses märgitud aadressile.

4. Enne kullerilt ja postkontorist kauba vastuvõtmist ja allkirja andmist tuleb kliendil üle vaadata tellitud kauba pakend. Nähtavate vigastuste korral tuleb vigastused märkida kulleri või postkontori saatelehele või mitte pakki vastu võtta. Kulleri saatelehe või postkontori väljastusteate allkirjastamisega kinnitab klient, et pakend oli terve või oldi pakendi seisukorraga rahul. Juhul, kui klient pakki vastu ei võta seoses vigastustega pakendil, tuleb sellest teada anda e-kirjaga e-posti aadressile info@hiiumaahandicraft.euvõi helistades 56651014.

 

Tellimusest taganemine, kauba tagastamine või ümbervahetamine

1. Tellitud kaupa on kliendil õigus tagastada või ümber vahetada 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest. Tagastatav kaup peab olema rikkumata originaalpakendis ning kasutamata. Kauba ümbervahetamisel tuleb Kliendil tagastatava kauba juurde märkida, milliseid tooteid soovite ümber vahetada ning milliste toodete vastu.

2. Tagastatud kaupa saab vahetada teise kauba vastu või kui klient vahetamist ei soovi, siis me tagastame kliendile raha viivitamatult, pärast tagastatud tellimuse saamisest. Kauba tagastamise kulud kannab klient.

3. Kauba tagastamise kulud kannab Pähkla Mari OÜ (Hiiumaa Handicraft.eu) juhul, kui saadetud kaup on kahjustustega, mida polnud võimalik välisel vaatlusel tuvastada ning mis pole tekkinud pakendi avamisel või ei vasta tellimuses olevale tootele.

4. Kaup tagastatakse aadressil Pähkla Mari OÜ, Pähkla talu, Reheselja küla, Emmaste vald 92019, Hiiu maakond.

 

Kõik Hiiumaa Handicraft.eu kodulehel olevad tootepildid on illustratiivse tähendusega ning tootehinnad ning saadavus võib muutuda ette teatamata. Pähkla Mari OÜ jätab endale õiguse loobuda müügist ning tagastada tellimuse eest tasutud raha 14 tööpäeva jooksul.