Mänguasjade valmistamise õpetused-juhendid

12 ese(t)

 • Sõber lammas südamekesega - Amigurumi heegeldatud mänguasja juhend
  Heegelda ise oma sõbrale sünnipäevaks armas kingitus! See ei ole valmis tehtud toode!! Õpetuse järgi valmib armas lammas ja südameke, lamba pikkuseks on umbes 25 cm ja istuvas asendis umbes 15 cm. Lammas on ideaalne kingitus oma sõbrale sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks. Fotodega illustreeritud juhend jõuab teieni pdf formaadis e posti teel. Raskustase on keskmine. Peamised võtted: kinnissilmus aasade heegeldamine kasvatamine kahandamine mänguasja kokku õmblemine detailidest. Mänguasja valmistamiseks läheb vaja lõnga (pildil oleva lamba ja südame valmistamisel on kasutatud Red Heart Lisa akrüüllõnga), 3,0 mm heegelnõela, turvasilmi (pildil oleva lamba silmad on halli värvi läbimõõduga 12 mm), sukanõela, täitematerjali. Probleemide tekkimisel vastan meeleldi.
  3,50 €
  3,50 €
 • Kass Kitty - Amigurumi heegeldatud mänguasja juhend
  Õpetuse järgi valmib armas kassike Kitty, mille pikkuseks on umbes 30 cm. Fotodega illustreeritud juhend jõuab teieni pdf formaadis e-posti teel. Raskustase on keskmine. Peamised võtted: kinnissilmus poolsammas ühekordne sammas kasvatamine kahandamine mänguasja kokku õmblemine detailidest Mänguasja valmistamiseks läheb vaja lõnga (pildil oleva kassi valmistamisel on kasutatud Helen Novita akrüüllõnga), 3,0 mm heegelnõela, turvasilmi (pildil oleva kassi silmad pruuni värvi läbimõõduga 15 mm), sukanõela, täitematerjali. Probleemide tekkimisel vastan meeleldi.
  4,00 €
  4,00 €
 • Kassikesed - Amigurumi heegeldatud mänguasja juhend
  Õpetuse järgi valmib armas kassike, mille pikkuseks on umbes 14 cm. Fotodega illustreeritud juhend jõuab teieni pdf formaadis e-posti teel. Raskustase on kerge. Peamised võtted: kinnissilmus poolsammas ühekordne sammas kasvatamine kahandamine. Mänguasja valmistamiseks läheb vaja lõnga (pildil oleva jänese valmistamisel on kasutatud Helen Novita akrüüllõnga), 3,0 mm heegelnõela, turvasilmi mille läbimõõduks on 8 mm), sukanõela, täitematerjali. Probleemide tekkimisel vastan meeleldi teie küsimustele.
  3,00 €
  3,00 €
 • Munadepüha jänkuke - Amigurumi heegeldatud mänguasja juhend
  Õpetuse järgi valmib munadepüha jänkuke, mille pikkuseks on umbes 15 cm. Fotodega illustreeritud juhend jõuab teieni pdf formaadis e-posti teel. Raskustase on keskmine. Peamised võtted: kinnissilmus poolsammas ühekordne sammas kasvatamine kahandamine mänguasja kokku õmblemine detailidest Mänguasja valmistamiseks läheb vaja lõnga (pildil oleva jänkukese valmistamisel on kasutatud akrüüllõnga), 3,0 mm heegelnõela, turvasilmi (pildil oleva jänku silmad on musta värvi läbimõõduga 8 mm), sukanõela, täitematerjali. Probleemide tekkimisel vastan meeleldi teie küsimustele.
  1,50 €
  1,50 €
 • Lillekestega Jänku - Amigurumi heegeldatud mänguasja juhend
  Õpetuse järgi valmib lilledega kaunistatud jänkuke, mille pikkuseks on umbes 30 cm + kõrvade pikkus. See ei ole valmis tehtud toode! Fotodega illustreeritud 10 lk. juhend jõuab teieni peale arve tasumist pdf formaadis e-posti teel. Raskustase on keskmine. Peamised võtted: kinnissilmus ühekordne sammas kasvatamine kahandamine mänguasja kokku õmblemine detailidest Mänguasja valmistamiseks läheb vaja lõnga (pildil oleva jänkukese valmistamisel on kasutatud akrüüllõnga), 3,0 mm heegelnõela, turvasilmi (jänku silmad on läbimõõduga12 mm), sukanõela, täitematerjali. Probleemide tekkimisel vastan meeleldi teie küsimustele.
  4,50 €
  4,50 €
 • Nukk Masha - Amigurumi heegeldatud mänguasja juhend
  See ei ole valmis toode!! Õpetuse järgi valmib multifilmistaar nukk Masha, mille pikkuseks on umbes 33cm. Juhend jõuab teieni pdf formaadis e-posti teel. Probleemide tekkimisel vastan meeleldi teie küsimustele. Raskustase on keeruline. Peamised võtted on kinnissilmus, poolsammas, ühekordne sammas, kasvatamine, kahandamine. Mänguasja valmistamiseks läheb vaja: 1. Lõnga: Toon A – heleroosa (Himalaya Everyday Bebe 100% Anti-Pilling Acrylic) Toon B – valge (Red Heart Lisa akrüüllõng) Toon C – lilla (Himalaya Everyday Bebe 100% Anti-Pilling Acrylic) Toon D – helekollane (natukene Red Heart Lisa akrüüllõnga) Toon E – beez (Elysee laine akrüüllõng) 2. Täitematerjal (nt polüester kerakiud) 3. 2 rohelist värvi plastikust turvasilma 12mm läbimõõduga 4. kaks väikest ümmargust (läbimõõduga 20mm) tükki valget vilti 5. Heegelnõel 3,0mm (või vastavalt lõnga jämedusele) 6. Sukanõel 7. Silmusemärkija Masha on väikene tüdruk, kes ei anna iial asu mitte kellelegi aga eriti oma sõbrale karule. Masha on tuntud multifilmi tegelane, ta on filmistaar. Kleit, pearätik ja sussid on eemaldatavad.
  4,80 €
  4,80 €
 • Munadepüha tibu - Amigurumi heegeldatud mänguasja valmistamise juhend-õpetus
  Õpetuse järgi valmib munadepüha tibu, pesa, lehed, lilled, tibu pikkus istuvas asendis on umbes 15 cm. Fotodega illustreeritud juhend jõuab teieni pdf formaadis e-posti teel. Raskustase on keskmine. Peamised võtted: kinnissilmus poolsammas ühekordne sammas kahekordne sammas kasvatamine kahandamine mänguasja kokku õmblemine detailidest Mänguasja valmistamiseks läheb vaja lõnga (pildil oleva tibu ja pesa valmistamisel on kasutatud akrüüllõnga), 3,0 mm heegelnõela, turvasilmi läbimõõduga 8 mm, sukanõela, täitematerjali. Probleemide tekkimisel vastan meeleldi teie küsimustele.
  3,80 €
  3,80 €
 • Jänkupoiss porgandiga - Amigurumi heegeldatud mänguasja juhend
  Õpetuse järgi valmib lilledega kaunistatud jänkuke, mille pikkuseks on umbes 30 cm + kõrvade pikkus. See ei ole valmis tehtud toode! Fotodega illustreeritud 11 lk. juhend jõuab teieni peale arve tasumist pdf formaadis e-posti teel. Raskustase on keskmine. Peamised võtted: kinnissilmus kasvatamine kahandamine mänguasja kokku õmblemine detailidest Mänguasja valmistamiseks läheb vaja lõnga (pildil oleva jänkukese ja porgandi valmistamisel on kasutatud akrüüllõnga), 3,0 mm heegelnõela, turvasilmi (jänku silmad on läbimõõduga12 mm), sukanõela, täitematerjali. Probleemide tekkimisel vastan meeleldi teie küsimustele.
  4,50 €
  4,50 €
 • Armas öökull - Amigurumi heegeldatud mänguasja juhend
  Õpetuse järgi valmib armas väike öökull, mille pikkuseks on umbes 7 cm - sobilik näiteks võtmehoidjaks. Fotodega illustreeritud juhend jõuab teieni pdf formaadis e-posti teel. Raskustase on keskmine. Peamised võtted: kinnissilmus kasvatamine kahandamine mänguasja kokku õmblemine detailidest Mänguasja valmistamiseks läheb vaja puuvillast lõnga, 3,0 mm heegelnõela, puuvillast niiti, sukanõela, täitematerjali. Probleemide tekkimisel vastan meeleldi teie küsimustele.
  3,50 €
  3,50 €
 • Pisike lambake - Amigurumi heegeldatud mänguasja juhend
  Õpetuse järgi valmib armas väike lambake, mille pikkuseks on umbes 7 cm - sobilik näiteks võtmehoidjaks. Fotodega illustreeritud juhend jõuab teieni pdf formaadis e-posti teel. Raskustase on keskmine. Peamised võtted: kinnissilmus aas silmus kasvatamine kahandamine mänguasja kokku õmblemine detailidest Mänguasja valmistamiseks läheb vaja lõnga (pildil oleva jänese valmistamisel on kasutatud Helen Novita akrüüllõnga), 3,0 mm heegelnõela, puuvillast niiti, sukanõela, täitematerjali. Probleemide tekkimisel vastan meeleldi teie küsimustele.
  2,50 €
  2,50 €
 • Jänes Berni - Amigurumi heegeldatud mänguasja juhend
  Õpetuse järgi valmib armas jänes Berni, mille pikkuseks on umbes 30 cm. Fotodega illustreeritud juhend jõuab teieni pdf formaadis e-posti teel. Raskustase on keskmine. Peamised võtted: kinnissilmus kasvatamine kahandamine mänguasja kokku õmblemine detailidest Mänguasja valmistamiseks läheb vaja lõnga (pildil oleva jänese valmistamisel on kasutatud Helen Novita akrüüllõnga), 3,0 mm heegelnõela, turvasilmi (pildil oleva jänese silmad musta värvi läbimõõduga 12 mm), sukanõela, täitematerjali. Probleemide tekkimisel vastan meeleldi teie küsimustele.
  3,50 €
  3,50 €
 • Heegelda ise mänguasi - komplekt
  Heegelda ise mänguasi komplekt on mõeldud eelkõige käsitöötegijale kes teeb oma esimesed sammud amigurumi maailmas. Raskusaste - kerge. Käsitöötegijal peavad olema selged heegeldamiseks vajalikud tingmärgid: ahelsilmus, aassilmus, kinnissilmus, poolsammas, ühekordne sammas. Antud juhendis alustatakse kõiki detaile võluringist (inglise keeles magic ring). Kõik mänguasja detailid: pea, keha, kõrvad jne detailid heegeldatakse eraldi valmis ja õmmeldakse kõik kokku tervikuks. Turvasilmade kinnitamisel tasub tähele panna, et kui turvasilmade tagused on juba kinnitatud, siis neid enam eemaldada ei saa!! Juhendi järgi valmiv kassike on umbes 14cm pikk. Komplekte on saadaval ka soome ja inglise keelsetena. Õpetuse aluseks on autori originaaldisain. Juhendi järgi valmistatud tooteid on lubatud müüa juhul, kui ese on sinu enda valmistatud ning toote kirjelduses on viide autorile. Mustri autor - Kipre@Pähkla, disain - Aira Lerch Keelatud on õpetuse müümine, muutmine, tõlkimine ning levitamine paberkandjal või elektrooniliselt.
  12,00 €
  12,00 €