Meremees lammas Marko - heegeldatud mänguasi

25,00 €

* Nõutud väljad

Ühel väikesel Eesti saarel Hiiumaal elab pehme ja sõbralik lammas. Talle meeldib meri, meremehed, purjetajad ja kõik suured ja väikesed merd armastavad inimesed.
Ta seilab mööda maailma, otsib endale kodu, head ja hoolitsevat sõpra kelle kaisus magada ja kellega koos naerda ja jutustada. Ta ootab kohtumist oma uue sõbraga, tahab väga olla armastatud ja hoitud.
Lammas on valminud käsitööna. Lambale on selga heegeldatud triibuline meremehe särk, traks ja pükstele on õmmeldud ankruga nööp. Riideid ei saa seljast ära võtta. Eemaldatavad on aga meremehe sussid, mis tuleb ju enne magamaminekut jalast ära võtta, korralik lammas teab ju väga hästi, et keegi ei lähe sussidega voodisse!
Lambal on kaasas kotikene, kuhu on pandud Hiiumaa kadakatelt korjatud kadakamarjad. Kadakamarjad lõhnavad mõnusalt ja on loodusravis tuntud tegija. Uskusid ju meie esivanemad, et kadakamarjad hoiavad eemale kõik halva ja pahad vaimud. Usu sinagi!
Lammas on valmistatud pehmest akrüüllõngast, topitud täidisega, silmadeks on turvasilmad, nina on tikitud.
Tema suurus on umbes 32cm.
Pane tähele, et praegu on saadaval selline lambad nagu piltidel, kui aga on Sul soov saada mõnda teist värvi kombinatsiooni, siis anna meile julgesti teada!
Lamba silmade värv ja pea värv vali toote all olevast rippmenüüst!
Kui soovid tellida mõneks kindlaks kuupäevaks, siis anna oma tellimus meile vähemalt 14 päeva ette ja me anname endast parima, et täita teie soovid.
Palun pane tähele! Need ei ole lapse kindlad mänguasjad, see tähendab, et nad on soovituslikult sobilikud 2+ vanuse grupi lastele. Palun hinda isiklikult toote sobivust oma väikesele lapsele, kes alles armastab mänguasju suhu toppida.
Lammas Marko on vahvaks kingituseks nii väikesele kui suurele mänguasjasõbrale.
Sobib kingituseks sünnipäevaks ja muudeks tähtpäevadeks.
Lammas on valmistatud suitsuvabas keskkonnas.
Mustri autor - Kipre@Pähkla, disain - Aira LerchTootekirjeldus

Ta on heegeldatud pehmest akrüüllõngast ning kokku õmmeldud suure armastusega. Tal on turvasilmad, tikitud nina ning täidetud tihedalt täidisega. Hooldus: talub õrna masinpesu 30-kraadiga, kuivatada laotuna.

Lisainformatsioon

Suurus 32cm
Tootja kirjeldus Meie naiskond koosneb Hiiumaal elavatest naabritest - Kipre talu Kaie ja Pähkla talu Aira. Meie loodud kaubamärgi Kipre&Pähkla peamiseks tegevusalaks on amigurumi loomade/tegelaste heegeldamine, mänguasjade õpetuste/juhendite koostamine ning muud heegeldatud tooted. Pähkla talu disain ja käsitöö.
Tootja Kipre & Pähkla
Värv Sinine
Hind 25,00 €