Mänguasjad

Tooted 1 kuni 16 koguarvust 20

 • Öökull
  Öökull on käsitööna valmistatud, pehme ja armas kaisukas.Ta on unikaalne kingitus lapsele. Tema suurus on umbes 20cm. Ta on valmistatud sädelevast pikkade karvadega, pehmest akrüüllõngast. Silmad ja nina on kinnitatud turvaliselt. Pikkus on 20cm. Laius on 17cm.
  9,00 €
  9,00 €
 • Must öökull
  Öökull on käsitööna valmistatud, pehme ja armas kaisukas. Öökullile on heegeldatud armsad varbad, et saaks turvaliselt puuoksal magada. Ta on unikaalne kingitus lapsele. Tema suurus on umbes 20cm. Ta on valmistatud sädelevast pikkade karvadega, pehmest akrüüllõngast. Silmad ja nina on kinnitatud turvaliselt. Pikkus on 20cm. Laius on 15cm. Värv on must.
  9,00 €
  9,00 €
 • Punane öökull
  Öökull on käsitööna valmistatud, pehme ja armas kaisukas. Öökullile on heegeldatud armsad varbad, et saaks turvaliselt puuoksal magada.Ta on unikaalne kingitus lapsele. Tema suurus on umbes 20cm. Ta on valmistatud sädelevast pikkade karvadega, pehmest akrüüllõngast. Silmad ja nina on kinnitatud turvaliselt. Pikkus on 20cm. Laius on 18cm. Värv on oranzikas-punane.
  9,00 €
  9,00 €
 • Päkapikk - heegeldatud mänguasi
  Päkapikk on mõeldud eelkõige jõulukingituseks. Päkapikk on armsa ja lustaka olemisega nukk. Müts käib peast ära aga riideid eemaldada ei saa. Päkapikule on selga heegeldatud triibuline pluuse ja pähe suure valge tutiga müts. Saadaval on sinise ja punase kostüümiga päkapikk. Toote tellimisel saab valida meeldivama värvitooni. Ta on ideaalne kingitus lapsele. Tema suurus on istuvas asendis umbes 15cm.
  18,00 €
  18,00 €
 • Päevakoer - heegeldatud mänguasi
  Päevakoer on unikaalne kingitus lapsele. Tema suurus on umbes 40cm. Ta on valmistatud sädelevast pikkade karvadega, pehmest akrüüllõngast . Silmad ja nina on kinnitatud turvaliselt.
  12,00 €
  12,00 €
 • Siil - heegeldatud mänguasi
  Siil on unikaalne kingitus lapsele. Tema suurus on umbes 20cm. Ta on valmistatud sädelevast pikkade karvadega, pehmest akrüüllõngast . Silmad ja nina on kinnitatud turvaliselt.
  10,00 €
  10,00 €
 • Jänkupoiss porgandiga - heegeldatud mänguasi
  Jänkupoiss on mõeldud eelkõige väikestele poistele. Jänku on armas ja malbe olemisega kaisujänes. Riideid ära võtta ei saa. Jänkule on selga heegeldatud triibuline pluuse, jalga püksid, mis on kaunistatud ühe traksiga ja nööbiga. Jänkuga on kaasas ka porgand. Saadaval on mustade silmadega jänkupoiss. Ta on ideaalne kingitus lapsele. Tema suurus on umbes 30cm + kõrvade pikkus, porgand on umbes 15cm pikkune.
  20,00 €
  20,00 €
 • Lumemees Olaf
  Lumemees Olaf on lahe multifilmitegelane Walt Disney multikast Lumekuninganna ja igavene talv (Frozen). Tema suurus on umbes 24cm. Lumemees on heegeldatud akrüüllõngast, täidetud tihedalt täidisega, tal on mustad turvasilmad, suu on tehtud käsitöövildist ja liimitud pea külge. Ei sobi lastele alla 3. aasta kuna lumemehel on liimitud detailid. muster: www.1dogwoof.com
  13,00 €
  13,00 €
 • Pandakaru
  Pandakaru on armas ja malbe olemisega. Tema suurus on istuvas asendis umbes 17cm. Pandakaru on heegeldatud akrüüllõngast, täidetud tihedalt täidisega ja karul on mustad turvasilmad. Kaelas on punane lehvik.
  16,00 €
  16,00 €
 • Lalaloopsy nukk - heegeldatud mänguasi
  Armas nukuke on 22 cm pikk. Kõik tema riided on selga heegeldatud ja neid ei saa seljast ära võtta. Eemaldatavad on ainult patsipaelad. Nukk on väga armas. Tema suured mustad silmad, tema naeratus, tema patsid , ilus satsiline kleit teevad nuku iga väikese tüdruku jaoks suureks unistuseks. Nukuke otsib endale vahvat ja armastavat mängukaaslast. Nukk on heegeldatud akrüüllõngast. Nukul on mustad nööpidest silmad. Suu ja ripsmed on tikitud. Nukk on kokku õmmeldud käsitsi suure hoole ja armastusega. Hooldus: pesta käsitsi ja kuivatada laiali laotatult. Nukk on vahvaks jõulukingituseks või sünnipäeva kingituseks väikesele tüdrukule. Ei sobi lastele alla 2 aasta. Nukk on valmistatud suitsuvabas keskkonnas.
  25,00 €
  25,00 €
 • Südamega lammas - heegeldatud mänguasi
  Värvilise soenguga lambake on vahva kingitus oma parimale sõbrale või armsamale sünnipäevaks või mõneks muuks tähtpäevaks. Lambakesele on liimitud sädelev südameke, mis teeb ta eriti atraktiivseks. Vali oma lambale meeldivaim soengu värv ja südameke toote all olevast rippmenüüst. Praegu on saadaval: roosa ruuduline süda sädeleva lillekesega, täpiline punane süda, roosa sädelev süda. Lamba suurus: pikkus 22 cm. Lamba värvid: valge, sinine, roosa.
  11,00 €
  11,00 €
 • Tikitud poisi või tüdruku nimega kaisulammas - heegeldatud mänguasi
  Kaisulammas on mõeldud eelkõige väikesele poisile või tüdrukule. Lammas on armas ja malbe olemisega kaisukas. Riideid ära võtta ei saa. Kaisulambale on selga heegeldatud mummuline pidzaama, tal on turvasilmad (lastele kättesaamatud), tikitud nina ning täidetud tihedalt täidisega. Jalga on heegeldatud papud, mida annab enne voodisse pugemist jalast ära võtta. Tema suurus on umbes 32cm. Lammas on ideaalne katsikukingitus väikesele printsile või printsessile. Lambale saab tellida masintikandiga tikitud lapse nime vms. Lamba värv, lamba silmade värv vali toote all olevast rippmenüüst enne tellimuse vormistamist. Kirjuta tühjale reale lapse nimi või sõnum mida soovid lambale tikkida. Toode on valminud koostöös Riina Tikkimisstuudioga. Kui soovid tellida mõneks kindlaks kuupäevaks, siis anna oma tellimus meile vähemalt 14 päeva ette ja me anname endast parima, et täita teie soovid. Palun pane tähele! Need ei ole lapse kindlad mänguasjad, see tähendab, et nad on soovituslikult sobilikud 2+ vanuse grupi lastele. Palun hinda isiklikult toote sobivust oma väikesele lapsele, kes alles armastab mänguasju suhu toppida. Mustri autor - Kipre@Pähkla, disain - Aira Lerch
  29,00 €
  29,00 €
 • Kõristiga mänguauto - heegeldatud mänguasi
  Värvilised mänguautod on vahvad kaaslased nii suurtele kui väikestele poistele. Mänguauto on pehme mänguasi, sobib uneajaks ka kaissu võtmiseks, autol ei ole teravaid nurki ega ääri. Igal autol on mootor, seega ka sellel mänguautol - talle on keha sisse peidetud kõristi - plastmassist kapsel koos plastmassgraanulitega. Ta on ideaalne kingitus poisslapsele. Auto suurus: kõrgus 11cm ja pikkus 15cm. Värvid: punane, sinine. Auto värv vali enne tellimuse vormistamist. Praegu on saadaval sellised autod nagu piltidel, kui aga on Sul soov saada mõnda teist värvi kombinatsiooni, siis anna meile julgesti teada! Kui soovid tellida mõneks kindlaks kuupäevaks, siis anna oma tellimus meile vähemalt 14 päeva ette ja me anname endast parima, et täita teie soovid. Palun pane tähele! Need ei ole lapse kindlad mänguasjad, see tähendab, et nad on soovituslikult sobilikud 2+ vanuse grupi lastele. Palun hinda isiklikult toote sobivust oma väikesele lapsele, kes alles armastab mänguasju suhu toppida. Kirjuta tellimisel oma lemmik värvitoon või värvitoonid ja me täidame sinu soovi! Mustri autor: www.dioneDesign.eu
  17,00 €
  17,00 €
 • Kõristiga värviline jänes - heegeldatud mänguasi
  Värvilised jänkukesed on vahvad kaaslased nii suurtele kui väikestele mänguasjasõpradele. Jänes on malbe olemisega mänguasi, talle on keha sisse peidetud kõristi - plastmassist kapsel koos plastmassgraanulitega. Jänkul on imearmas valge sabatutt ja ilusad pikad kõrvad. Ta on ideaalne kingitus lapsele. Jänes on istuvas asendis, tema suurus on kõrvaotstest sabatutini umbes 20cm. Värvid: roheline, oranz, kollane, roosa, sinine, punane - kõikidel jänkudel on valged sabatutid. Praegu on saadaval sellised jänesed nagu piltidel, kui aga on Sul soov saada mõnda teist värvi kombinatsiooni, siis anna meile julgesti teada! Kui soovid tellida mõneks kindlaks kuupäevaks, siis anna oma tellimus meile vähemalt 14 päeva ette ja me anname endast parima, et täita teie soovid. Palun pane tähele! Need ei ole lapse kindlad mänguasjad, see tähendab, et nad on soovituslikult sobilikud 3+ vanuse grupi lastele. Palun hinda isiklikult toote sobivust oma väikesele lapsele, kes alles armastab mänguasju suhu toppida. Kirjuta tellimisel oma lemmik värvitoon või värvitoonid ja me täidame sinu soovi! Mustri autor - Kipre@Pähkla, disain - Aira Lerch
  10,00 €
  10,00 €
 • Nukk Mary - heegeldatud mänguasi
  Nukk Mary on 22 cm pikk. Kõik tema riided on selga heegeldatud ja neid ei saa seljast ära võtta. Eemaldatavad on ainult patsipaelad. Nukk Mary on väga armas. Tema suured sinised silmad, tema naeratus, tema pikad lokkis kuldsed patsid, ilus pidulik ja suursugune kleit teevad nuku iga väikese tüdruku jaoks suureks unistuseks. Mary otsib endale vahvat ja armastavat mängukaaslast. See armas, särav nukuke sobib iga tüdruku magamistuppa. Muidugi saab nukk Maryst oma uue kaaslase suur sõber. Nukk on heegeldatud 100% puuvillasest lõngast. Nukul on sinised turvasilmad, mis on lastele kättesaamatud. Suu ja kulmukaar on tikitud. Nukk Mary on vahvaks kingituseks väikesele tüdrukule, sünnipäevakingiks muinasjutte armastavale printsessile. Ei sobi lastele alla 2 aasta. Nukk on valmistatud suitsuvabas keskkonnas. Mustri autor - Kipre@Pähkla, disain - Aira Lerch
  26,00 €
  26,00 €
 • Kaisulammas mummulises pidzaamas - heegeldatud mänguasi
  Kaisulammas on mõeldud eelkõige väikestele poistele, tema ööriieteks on valitud mehelikud toonid (näidistootel: roheline). Lammas on armas ja malbe olemisega kaisukas. Riideid ära võtta ei saa. Kaisulambale on selga heegeldatud roheline mummuline pidzaama, tal on pruunid turvasilmad (lastele kättesaamatud), tikitud nina ning täidetud tihedalt täidisega. Jalga on heegeldatud papud, mida annab enne voodisse pugemist jalast ära võtta. Lammas on ideaalne kingitus lapsele. Tema suurus on umbes 32cm. Kui soovid tellida mõneks kindlaks kuupäevaks, siis anna oma tellimus meile vähemalt 14 päeva ette ja me anname endast parima, et täita teie soovid. Palun pane tähele! Need ei ole lapse kindlad mänguasjad, see tähendab, et nad on soovituslikult sobilikud 2+ vanuse grupi lastele. Palun hinda isiklikult toote sobivust oma väikesele lapsele, kes alles armastab mänguasju suhu toppida. Mustri autor - Kipre@Pähkla, disain - Aira Lerch
  25,00 €
  25,00 €
Lehekülg:
 1. 1
 2. 2