Mänguasjad

7 ese(t)

 • Öökull
  Öökull on käsitööna valmistatud, pehme ja armas kaisukas.Ta on unikaalne kingitus lapsele. Tema suurus on umbes 20cm. Ta on valmistatud sädelevast pikkade karvadega, pehmest akrüüllõngast. Silmad ja nina on kinnitatud turvaliselt. Pikkus on 20cm. Laius on 17cm.
  9,00 €
  9,00 €
 • Must öökull
  Öökull on käsitööna valmistatud, pehme ja armas kaisukas. Öökullile on heegeldatud armsad varbad, et saaks turvaliselt puuoksal magada. Ta on unikaalne kingitus lapsele. Tema suurus on umbes 20cm. Ta on valmistatud sädelevast pikkade karvadega, pehmest akrüüllõngast. Silmad ja nina on kinnitatud turvaliselt. Pikkus on 20cm. Laius on 15cm. Värv on must.
  9,00 €
  9,00 €
 • Punane öökull
  Öökull on käsitööna valmistatud, pehme ja armas kaisukas. Öökullile on heegeldatud armsad varbad, et saaks turvaliselt puuoksal magada.Ta on unikaalne kingitus lapsele. Tema suurus on umbes 20cm. Ta on valmistatud sädelevast pikkade karvadega, pehmest akrüüllõngast. Silmad ja nina on kinnitatud turvaliselt. Pikkus on 20cm. Laius on 18cm. Värv on oranzikas-punane.
  9,00 €
  9,00 €
 • Päevakoer - heegeldatud mänguasi
  Päevakoer on unikaalne kingitus lapsele. Tema suurus on umbes 40cm. Ta on valmistatud sädelevast pikkade karvadega, pehmest akrüüllõngast . Silmad ja nina on kinnitatud turvaliselt.
  12,00 €
  12,00 €
 • Siil - heegeldatud mänguasi
  Siil on unikaalne kingitus lapsele. Tema suurus on umbes 20cm. Ta on valmistatud sädelevast pikkade karvadega, pehmest akrüüllõngast . Silmad ja nina on kinnitatud turvaliselt.
  10,00 €
  10,00 €
 • Jänkupoiss porgandiga - heegeldatud mänguasi
  Jänkupoiss on mõeldud eelkõige väikestele poistele. Jänku on armas ja malbe olemisega kaisujänes. Riideid ära võtta ei saa. Jänkule on selga heegeldatud triibuline pluuse, jalga püksid, mis on kaunistatud ühe traksiga ja nööbiga. Jänkuga on kaasas ka porgand. Saadaval on mustade silmadega jänkupoiss. Ta on ideaalne kingitus lapsele. Tema suurus on umbes 30cm + kõrvade pikkus, porgand on umbes 15cm pikkune.
  20,00 €
  20,00 €
 • Nukk Liisa - heegeldatud mänguasi
  Armas nukuke Liisa on 22 cm pikk. Kõik tema riided on selga heegeldatud ja neid ei saa seljast ära võtta. Eemaldatavad on ainult patsipaelad. Nukk Liisa on väga armas. Tema suured sinised silmad, tema naeratus, tema pikad lokkis patsid, ilus roosa pidulik ja suursugune kleit teevad nuku iga väikese tüdruku jaoks suureks unistuseks. Liisa otsib endale vahvat ja armastavat mängukaaslast. See armas, särav nukuke sobib iga tüdruku magamistuppa. Muidugi saab Liisast oma uue kaaslase suur sõber. Nukk on heegeldatud 100% puuvillasest lõngast. Nukul on sinised turvasilmad, mis on lastele kättesaamatud. Suu ja kulmukaar on tikitud. Nukk Liisa on vahvaks jõulukingituseks väikesele tüdrukule, sünnipäevakingiks muinasjutte armastavale tüdrukule. Ei sobi lastele alla 2 aasta. Nukk on valmistatud suitsuvabas keskkonnas. Mustri autor - Kipre@Pähkla, disain - Aira Lerch
  26,00 €
  26,00 €