Lapsed

Tooted 1 kuni 16 koguarvust 23

 • Karu pildiga soojad villased sokid
  Soojad, villased, kõrgema sääreosaga, käsitsi kootud karu näoga kaunistatud sokid. Soki jalalaba pikkus; 22cm, sääreosa pikkus 15cm, soki laius 10cm. Värv: must, punane
  14,00 €
  14,00 €
 • Tiigri pildiga soojad villased sokid
  Soojad, villased, kõrgema sääreosaga, käsitsi kootud tiigri näoga kaunistatud sokid. Soki jalalaba pikkus; 21cm, sääreosa pikkus 16cm, soki laius 10cm. Värv: tume sinine, kollane
  14,00 €
  14,00 €
 • Öökull
  Öökull on käsitööna valmistatud, pehme ja armas kaisukas.Ta on unikaalne kingitus lapsele. Tema suurus on umbes 20cm. Ta on valmistatud sädelevast pikkade karvadega, pehmest akrüüllõngast. Silmad ja nina on kinnitatud turvaliselt. Pikkus on 20cm. Laius on 17cm.
  9,00 €
  9,00 €
 • Must öökull
  Öökull on käsitööna valmistatud, pehme ja armas kaisukas. Öökullile on heegeldatud armsad varbad, et saaks turvaliselt puuoksal magada. Ta on unikaalne kingitus lapsele. Tema suurus on umbes 20cm. Ta on valmistatud sädelevast pikkade karvadega, pehmest akrüüllõngast. Silmad ja nina on kinnitatud turvaliselt. Pikkus on 20cm. Laius on 15cm. Värv on must.
  9,00 €
  9,00 €
 • Punane öökull
  Öökull on käsitööna valmistatud, pehme ja armas kaisukas. Öökullile on heegeldatud armsad varbad, et saaks turvaliselt puuoksal magada.Ta on unikaalne kingitus lapsele. Tema suurus on umbes 20cm. Ta on valmistatud sädelevast pikkade karvadega, pehmest akrüüllõngast. Silmad ja nina on kinnitatud turvaliselt. Pikkus on 20cm. Laius on 18cm. Värv on oranzikas-punane.
  9,00 €
  9,00 €
 • Päkapikk - heegeldatud mänguasi
  Päkapikk on mõeldud eelkõige jõulukingituseks. Päkapikk on armsa ja lustaka olemisega nukk. Müts käib peast ära aga riideid eemaldada ei saa. Päkapikule on selga heegeldatud triibuline pluuse ja pähe suure valge tutiga müts. Saadaval on sinise ja punase kostüümiga päkapikk. Toote tellimisel saab valida meeldivama värvitooni. Ta on ideaalne kingitus lapsele. Tema suurus on istuvas asendis umbes 15cm.
  18,00 €
  18,00 €
 • Päevakoer - heegeldatud mänguasi
  Päevakoer on unikaalne kingitus lapsele. Tema suurus on umbes 40cm. Ta on valmistatud sädelevast pikkade karvadega, pehmest akrüüllõngast . Silmad ja nina on kinnitatud turvaliselt.
  12,00 €
  12,00 €
 • Siil - heegeldatud mänguasi
  Siil on unikaalne kingitus lapsele. Tema suurus on umbes 20cm. Ta on valmistatud sädelevast pikkade karvadega, pehmest akrüüllõngast . Silmad ja nina on kinnitatud turvaliselt.
  10,00 €
  10,00 €
 • Jänkupoiss porgandiga - heegeldatud mänguasi
  Jänkupoiss on mõeldud eelkõige väikestele poistele. Jänku on armas ja malbe olemisega kaisujänes. Riideid ära võtta ei saa. Jänkule on selga heegeldatud triibuline pluuse, jalga püksid, mis on kaunistatud ühe traksiga ja nööbiga. Jänkuga on kaasas ka porgand. Saadaval on mustade silmadega jänkupoiss. Ta on ideaalne kingitus lapsele. Tema suurus on umbes 30cm + kõrvade pikkus, porgand on umbes 15cm pikkune.
  20,00 €
  20,00 €
 • Liblikaga Peapael väikesele printsessile
  Peapael väikesele tüdrukule. Peapael on käsitööna heegeldatud peenest heegelniidist, kaunistuseks on heegeldatud liblikas valgete pärlitega. Peapaela saab pähe siduda atlaspaelaga mille ääred on kaunistatud kuldse niidiga. Peapaela suurused: 35-36cm (0-6kuud), 38-39cm (9-12kuud), 43-44cm (1,5-2 aastat), 44-45cm (1,5-2 aastat) + atlaspaela pikkus. Värv: roosa ja helelilla Mustri disain: Elena BoTi www.etsy.com/shop/ElenaBoTi
  11,00 €
  11,00 €
 • Lumemees Olaf
  Lumemees Olaf on lahe multifilmitegelane Walt Disney multikast Lumekuninganna ja igavene talv (Frozen). Tema suurus on umbes 24cm. Lumemees on heegeldatud akrüüllõngast, täidetud tihedalt täidisega, tal on mustad turvasilmad, suu on tehtud käsitöövildist ja liimitud pea külge. Ei sobi lastele alla 3. aasta kuna lumemehel on liimitud detailid. muster: www.1dogwoof.com
  13,00 €
  13,00 €
 • Pandakaru
  Pandakaru on armas ja malbe olemisega. Tema suurus on istuvas asendis umbes 17cm. Pandakaru on heegeldatud akrüüllõngast, täidetud tihedalt täidisega ja karul on mustad turvasilmad. Kaelas on punane lehvik.
  16,00 €
  16,00 €
 • Lalaloopsy nukk - heegeldatud mänguasi
  Armas nukuke on 22 cm pikk. Kõik tema riided on selga heegeldatud ja neid ei saa seljast ära võtta. Eemaldatavad on ainult patsipaelad. Nukk on väga armas. Tema suured mustad silmad, tema naeratus, tema patsid , ilus satsiline kleit teevad nuku iga väikese tüdruku jaoks suureks unistuseks. Nukuke otsib endale vahvat ja armastavat mängukaaslast. Nukk on heegeldatud akrüüllõngast. Nukul on mustad nööpidest silmad. Suu ja ripsmed on tikitud. Nukk on kokku õmmeldud käsitsi suure hoole ja armastusega. Hooldus: pesta käsitsi ja kuivatada laiali laotatult. Nukk on vahvaks jõulukingituseks või sünnipäeva kingituseks väikesele tüdrukule. Ei sobi lastele alla 2 aasta. Nukk on valmistatud suitsuvabas keskkonnas.
  25,00 €
  25,00 €
 • Südamega lammas - heegeldatud mänguasi
  Värvilise soenguga lambake on vahva kingitus oma parimale sõbrale või armsamale sünnipäevaks või mõneks muuks tähtpäevaks. Lambakesele on liimitud sädelev südameke, mis teeb ta eriti atraktiivseks. Vali oma lambale meeldivaim soengu värv ja südameke toote all olevast rippmenüüst. Praegu on saadaval: roosa ruuduline süda sädeleva lillekesega, täpiline punane süda, roosa sädelev süda. Lamba suurus: pikkus 22 cm. Lamba värvid: valge, sinine, roosa.
  11,00 €
  11,00 €
 • Tikitud poisi või tüdruku nimega kaisulammas - heegeldatud mänguasi
  Kaisulammas on mõeldud eelkõige väikesele poisile või tüdrukule. Lammas on armas ja malbe olemisega kaisukas. Riideid ära võtta ei saa. Kaisulambale on selga heegeldatud mummuline pidzaama, tal on turvasilmad (lastele kättesaamatud), tikitud nina ning täidetud tihedalt täidisega. Jalga on heegeldatud papud, mida annab enne voodisse pugemist jalast ära võtta. Tema suurus on umbes 32cm. Lammas on ideaalne katsikukingitus väikesele printsile või printsessile. Lambale saab tellida masintikandiga tikitud lapse nime vms. Lamba värv, lamba silmade värv vali toote all olevast rippmenüüst enne tellimuse vormistamist. Kirjuta tühjale reale lapse nimi või sõnum mida soovid lambale tikkida. Toode on valminud koostöös Riina Tikkimisstuudioga. Kui soovid tellida mõneks kindlaks kuupäevaks, siis anna oma tellimus meile vähemalt 14 päeva ette ja me anname endast parima, et täita teie soovid. Palun pane tähele! Need ei ole lapse kindlad mänguasjad, see tähendab, et nad on soovituslikult sobilikud 2+ vanuse grupi lastele. Palun hinda isiklikult toote sobivust oma väikesele lapsele, kes alles armastab mänguasju suhu toppida. Mustri autor - Kipre@Pähkla, disain - Aira Lerch
  29,00 €
  29,00 €
 • Kõristiga mänguauto - heegeldatud mänguasi
  Värvilised mänguautod on vahvad kaaslased nii suurtele kui väikestele poistele. Mänguauto on pehme mänguasi, sobib uneajaks ka kaissu võtmiseks, autol ei ole teravaid nurki ega ääri. Igal autol on mootor, seega ka sellel mänguautol - talle on keha sisse peidetud kõristi - plastmassist kapsel koos plastmassgraanulitega. Ta on ideaalne kingitus poisslapsele. Auto suurus: kõrgus 11cm ja pikkus 15cm. Värvid: punane, sinine. Auto värv vali enne tellimuse vormistamist. Praegu on saadaval sellised autod nagu piltidel, kui aga on Sul soov saada mõnda teist värvi kombinatsiooni, siis anna meile julgesti teada! Kui soovid tellida mõneks kindlaks kuupäevaks, siis anna oma tellimus meile vähemalt 14 päeva ette ja me anname endast parima, et täita teie soovid. Palun pane tähele! Need ei ole lapse kindlad mänguasjad, see tähendab, et nad on soovituslikult sobilikud 2+ vanuse grupi lastele. Palun hinda isiklikult toote sobivust oma väikesele lapsele, kes alles armastab mänguasju suhu toppida. Kirjuta tellimisel oma lemmik värvitoon või värvitoonid ja me täidame sinu soovi! Mustri autor: www.dioneDesign.eu
  17,00 €
  17,00 €
Lehekülg:
 1. 1
 2. 2