Kuidas tellida?

NB! Kuna Hiiumaa Handicraft on internetipõhine ostu-müügikeskkond, peavad kõik ostjad ja müüjad olema vähemalt 18 a. vanad. (Alla 18 aastase isiku või piiratud teovõimega isikule kasutaja staatuse andmine eeldab nimetatud isiku seadusliku eestkostja või esindaja eelnevat nõusolekut). Oleme teinud tellimise Sinu jaoks võimalikult lihtsaks.

 

1. Kui oled leidnud sobiva toote, siis vali toode ning vajuta nuppu Lisa ostukorvi.

 

2. Seejärel kliki üleval paremas nurgas oleval Ostukorvi nupul ning näedki ostukorvi. Kui ostukorvi lisatud toode on ainus, mida soovid tellida, siis vajuta nuppu Vormista ost (ostukorvi sisu säilib ka ostukorvi lehelt lahkumisel). Kui tahad edasi šopata, siis kliki Tagasi. Kui soovid enne ostu vormistamist välja arvutada transpordi maksumust, siis sisesta sihtkoht, kuhu soovid pakki saada ning näed transpordi maksumuse esmahinnangut. Juhul kui Sul on kupongi kood, siis soodustuse saamiseks sisesta väljale enda kood ning kliki Rakenda kupong.

NB! Erinevatele kupongidele kehtivad erinevad tingimused, mis on alati ära toodud kampaania tingimustes.

 

3. Vajutades Vormista ost avaneb tellimuse kinnitamise lehekülg. Sul on võimalik tasuda nii külalise kui ka registreeritud kasutajana. Palun täida kõik nõutud väljad.

 

a) Vali kohaletoimetamise võimaluste vahel – Itella SmartPOST, Omniva pakiautomaat, Omniva postkontor või Tulen ise järele (kaubale saad ise järgi tulla Hiiumaale, Sõru külas asuvasse Kipre või Pähkla tallu, mis ei maksa Sulle midagi!). Paki kohaletoimetamise kulu tasub tellija.

b) Makseviis. Meie e-poes saad tasuda valitud toote/toodete eest esitatud arve alusel või pangalingiga ( kõik Eesti pangalingid ).

 

  • Peale makse kinnitamist saadame Sinu e-posti aadressile teate tellimuse kinnitamise kohta.
  • Kauba eest tuleb tasuda maksimaalselt kahe päeva jooksul alates arve saamisest, vastasel juhul Sinu tellimus tühistatakse. Leping jõustub, kui raha on Hiiumaa Handicrafti pangakontole laekunud.

 

NB! Kuna meie e-poes müüakse käsitööna valmistatud tooteid, siis peab arvestama, et olenemata toote nimetusest võib olla tarneajaks maksimaalselt 14 kalendripäeva.

NB! Tellimuse kinnitamiseks tuleb kindlasti vajutada pärast maksmist nupule Tagasi kaupmehe juurde. Kui Sa unustad vajutada, siis tellimust ei aktiveerita.

 

PEA MEELES!

Kas tellimiseks peab end registreerima?

Tellimiseks ei ole vaja teha eraldi kontot. Sa võid konto teha, aga see ei ole kohustuslik.