Kõristiga mänguauto - heegeldatud mänguasi

17,00 €

* Nõutud väljad

Värvilised mänguautod on vahvad kaaslased nii suurtele kui väikestele poistele.
Mänguauto on pehme mänguasi, sobib uneajaks ka kaissu võtmiseks, autol ei ole teravaid nurki ega ääri. Igal autol on mootor, seega ka sellel mänguautol - talle on keha sisse peidetud kõristi - plastmassist kapsel koos plastmassgraanulitega.

Ta on ideaalne kingitus poisslapsele.
Auto suurus: kõrgus 11cm ja pikkus 15cm.

Värvid: punane, sinine.
Auto värv vali enne tellimuse vormistamist.
Praegu on saadaval sellised autod nagu piltidel, kui aga on Sul soov saada mõnda teist värvi kombinatsiooni, siis anna meile julgesti teada!
Kui soovid tellida mõneks kindlaks kuupäevaks, siis anna oma tellimus meile vähemalt 14 päeva ette ja me anname endast parima, et täita teie soovid.
Palun pane tähele! Need ei ole lapse kindlad mänguasjad, see tähendab, et nad on soovituslikult sobilikud 2+ vanuse grupi lastele. Palun hinda isiklikult toote sobivust oma väikesele lapsele, kes alles armastab mänguasju suhu toppida.
Kirjuta tellimisel oma lemmik värvitoon või värvitoonid ja me täidame sinu soovi!
Mustri autor: www.dioneDesign.eu

Tootekirjeldus

Materjal: Pehme ilusa tooniga akrüüllõng, täidis, mänguasja sees peidus plastmassist kapsel plastmassgraanulitega. Hooldus: käsitsipesu või õrn masinapesu 30 kraadi juures ja kuivatada laotatult.

Lisainformatsioon

Suurus 11cm
Tootja Kipre & Pähkla
Tootja kirjeldus Meie naiskond koosneb Hiiumaal elavatest naabritest - Kipre talu Kaie ja Pähkla talu Aira. Meie loodud kaubamärgi Kipre&Pähkla peamiseks tegevusalaks on amigurumi loomade/tegelaste heegeldamine, mänguasjade õpetuste/juhendite koostamine ning muud heegeldatud tooted. Pähkla talu käsitöö.
Hind 17,00 €