Köök

7 ese(t)

 • Heegeldatud südamekujulised klaasialused
  Komplekti kuulub 6 punase või valge südamega heegeldatud alust mõõtudega 10x12 cm. Materjal: puuvillane heegelniit.
  7,20 €
  7,20 €
 • Heegeldatud südamekujulised klaasialused
  Komplekti kuulub 6 punasest või valgest heegelniidist heegeldatud alust mõõtudega 10x12 cm. Materjal: puuvillane heegelniit.
  7,20 €
  7,20 €
 • Lustakas kalanagi
  Lustakas kalanagi on armas ja pilkupüüdev. Lustakas nagi on meisterdatud naisterahva Maire Põldma poolt kasutades oma töös mootorsaagi, ketaslihvijat, lintlihvijat, elektripeitlit ja gaasipõletit. Sobib ideaalselt kööki, sauna, kaminaruumi. Materjal: kuusk, immutatud linaõliga. Suurus: pikkus 70 ja laius 30 cm (pea laiem osa).
  33,00 €
  33,00 €
 • Öökulliga Pajakindad (paar)
  Öökulliga kaunistatud pajakindad on lahedad ja pilkupüüdvad. Pajakinda sisemine pool on õmmeldud jõuluteemalise punaste kellukestega kangast. Väga praktiline ja armas kingitus oma emale, vanaemale ja muidugi parimale sõbrale, kellele meeldib köögis toimetada ja hõrgutavaid toite valmistada. Pajakinda pikkus on umbes 27cm ja laius 14cm. Kui soovid tellida mõneks kindlaks kuupäevaks, siis anna oma tellimus meile vähemalt 14 päeva ette ja me anname endast parima, et täita teie soovid.
  12,00 €
  12,00 €
 • Keraamilised topsid
  VANALE ASJALE UUS ELU! KERAAMILISED TOPSID. Nägusad keraamilised topsid linase "kleidiga". Topsi kõrgus 10 cm, kleidi kõrgus umbes 9 cm. Kasutatud Ikea keraamilisi joogitopse (taaskasutus), millele on ümber heegeldatud linasest niidist lihtne pitsiline ümbris. Kaunitel topsidel on palju erinevaid kasutusalasid: joogitops, salfrätihoidja, pliiatsitops, mobiilihoidja...
  6,00 €
  6,00 €
 • Triibulise kasukaga kruus (komplekt kaks tassi)
  SOE JOOK NII MAALE KUI MERELE! Meremehe-stiilis triibuliste "kasukatega" valgete kruuside komplekt. Kruuside kõrgus 11 cm. Kasukad heegeldatud sinisest ja valgest akrüüllõngast, kinnituseks ankrutega nööbid. Kruusid taaskasutus.
  12,00 €
  12,00 €
 • Kokapoisiga pajakindad (komplekt)
  Kokapoisiga pajakindad on lahedad ja pilkupüüdvad. Pajakindale on õmmeldud peale naeratava näoga kokapoiss, kes aitab sul köögis toimetamise lõbusaks muuta. Väga praktiline ja armas kingitus oma emale, vanaemale ja muidugi parimale sõbrale, kellele meeldib köögis toimetada ja hõrgutavaid toite valmistada. Pajakinda suurus on umbes 27cm. Kui soovid tellida mõneks kindlaks kuupäevaks, siis anna oma tellimus meile vähemalt 14 päeva ette ja me anname endast parima, et täita teie soovid.
  7,00 €
  7,00 €