Kaisulammas mummulises pidzaamas - heegeldatud mänguasi

25,00 €
Ühel väikesel Eesti saarel Hiiumaal elab pehme ja sõbralik lammas. Ta otsib endale kodu, head ja hoolitsevat sõpra kelle kaisus magada ja kellega koos naerda ja jutustada.
Ta ootab kohtumist oma uue sõbraga, tahab väga olla armastatud ja hoitud.
Lambale on selga heegeldatud ilus kollane mummuline pidzaama mida ei saa seljast ära võtta. Eemaldatavad on aga sussid, mis tuleb ju enne magamaminekut jalast ära võtta, korralik lammas teab ju väga hästi, et keegi ei lähe sussidega voodisse!
Lammas on valmistatud pehmest akrüüllõngast, topitud täidisega, silmadeks on pruunid turvasilmad, nina on heegeldatud.
Tema suurus on umbes 32cm.
Pane tähele, et praegu on saadaval selline lammas nagu piltidel, kui aga on Sul soov saada mõnda teist värvi kombinatsiooni, siis anna meile julgesti teada!
Kui soovid tellida mõneks kindlaks kuupäevaks, siis anna oma tellimus meile vähemalt 14 päeva ette ja me anname endast parima, et täita teie soovid.
Palun pane tähele! Need ei ole lapse kindlad mänguasjad, see tähendab, et nad on soovituslikult sobilikud 2+ vanuse grupi lastele. Palun hinda isiklikult toote sobivust oma väikesele lapsele, kes alles armastab mänguasju suhu toppida.
Lammas on vahvaks kingituseks nii väikesele kui suurele mänguasjasõbrale.
Sobib kingituseks sünnipäevaks ja muudeks tähtpäevadeks.
Lammas on valmistatud suitsuvabas keskkonnas.
Mustri autor - Kipre@Pähkla, disain - Aira Lerch

Tootekirjeldus

Ta on heegeldatud pehmest akrüüllõngast ning kokku õmmeldud suure armastusega. Tal on pruunid turvasilmad, tikitud nina ning täidetud tihedalt täidisega. Hooldus: käsitsipesu, talub õrna masinpesu 30-kraadiga, kuivatada laotuna.

Lisainformatsioon

Suurus 32 cm
Tootja Kipre & Pähkla
Tootja kirjeldus Meie naiskond koosneb Hiiumaal elavatest naabritest - Kipre talu Kaie ja Pähkla talu Aira. Meie loodud kaubamärgi Kipre&Pähkla peamiseks tegevusalaks on amigurumi loomade/tegelaste heegeldamine, mänguasjade õpetuste/juhendite koostamine ning muud heegeldatud tooted. Pähkla talu disain ja käsitöö.
Hind 25,00 €