Kaisulammas mummulises pidzaamas - heegeldatud mänguasi

25,00 €
Kaisulammas on mõeldud eelkõige väikestele poistele, tema ööriieteks on valitud mehelikud toonid (näidistootel:sinine).
Lammas on armas ja malbe olemisega kaisukas. Riideid ära võtta ei saa. Kaisulambale on selga heegeldatud sinine mummuline pidzaama, tal on sinised turvasilmad (lastele kättesaamatud), tikitud nina ning täidetud tihedalt täidisega.
Jalga on heegeldatud papud, mida annab enne voodisse pugemist jalast ära võtta.
Lammas on ideaalne kingitus lapsele. Tema suurus on umbes 32cm.
Kui soovid tellida mõneks kindlaks kuupäevaks, siis anna oma tellimus meile vähemalt 14 päeva ette ja me anname endast parima, et täita teie soovid.
Palun pane tähele! Need ei ole lapse kindlad mänguasjad, see tähendab, et nad on soovituslikult sobilikud 2+ vanuse grupi lastele. Palun hinda isiklikult toote sobivust oma väikesele lapsele, kes alles armastab mänguasju suhu toppida.
Mustri autor - Kipre@Pähkla, disain - Aira Lerch
Tootekirjeldus

Ta on heegeldatud pehmest akrüüllõngast ning kokku õmmeldud suure armastusega. Tal on sinised turvasilmad, tikitud nina ning täidetud tihedalt täidisega. Hooldus: käsitsipesu, talub õrna masinpesu 30-kraadiga, kuivatada laotuna.

Lisainformatsioon

Suurus 32cm
Tootja kirjeldus Meie naiskond koosneb Hiiumaal elavatest naabritest - Kipre talu Kaie ja Pähkla talu Aira. Meie loodud kaubamärgi Kipre&Pähkla peamiseks tegevusalaks on amigurumi loomade/tegelaste heegeldamine, mänguasjade õpetuste/juhendite koostamine ning muud heegeldatud tooted. Pähkla talu disain ja käsitöö.
Tootja Kipre & Pähkla
Värv Sinine
Hind 25,00 €