Heegelda ise mänguasi - komplekt

12,00 €
Heegelda ise mänguasi komplekt on mõeldud eelkõige käsitöötegijale kes teeb oma esimesed sammud amigurumi maailmas.
Raskusaste - kerge.
Käsitöötegijal peavad olema selged heegeldamiseks vajalikud tingmärgid: ahelsilmus, aassilmus, kinnissilmus, poolsammas, ühekordne sammas.
Antud juhendis alustatakse kõiki detaile võluringist (inglise keeles magic ring). Kõik mänguasja detailid: pea, keha, kõrvad jne detailid heegeldatakse eraldi valmis ja õmmeldakse kõik kokku tervikuks.
Turvasilmade kinnitamisel tasub tähele panna, et kui turvasilmade tagused on juba kinnitatud, siis neid enam eemaldada ei saa!!
Juhendi järgi valmiv kassike on umbes 14cm pikk.
Komplekte on saadaval ka soome ja inglise keelsetena.

Õpetuse aluseks on autori originaaldisain. Juhendi järgi valmistatud tooteid on lubatud müüa juhul, kui ese on sinu enda valmistatud ning toote kirjelduses on viide autorile.
Mustri autor - Kipre@Pähkla, disain - Aira Lerch
Keelatud on õpetuse müümine, muutmine, tõlkimine ning levitamine paberkandjal või elektrooniliselt.

Tootekirjeldus

Komplekti kuulub: mänguasja valmistamise juhend/õpetus, ühe mänguasja valmistamiseks materjalid - akrüüllõng, täidis, turvasilmad, akrüüllõng nina ja vurrude tikkimiseks. Komplekti ei kuulu: heegelnõel 3,0mm ja sukanõel, silmusemärkija. Silmusemärkija asemel võib kasutada lõngajuppi.

Lisainformatsioon

Tootja kirjeldus Meie naiskond koosneb Hiiumaal elavatest naabritest - Kipre talu Kaie ja Pähkla talu Aira. Meie loodud kaubamärgi Kipre&Pähkla peamiseks tegevusalaks on amigurumi loomade/tegelaste heegeldamine, mänguasjade õpetuste/juhendite koostamine ning muud heegeldatud tooted. Pähkla talu disain ja käsitöö.
Tootja Kipre & Pähkla
Hind 12,00 €