3 öökulli võtmehoidjat - komplekt

11,00 €
Võtmehoidjad öökullid on armsad ja pilkupüüdvad. Nad on heegeldatud neoonvärvi lõngaga, mis aitab teil kiiresti leida oma kadunud võtmed.
Komplektis on võtmehoidja mehele, naisele ja lapsele.
Väga praktiline ja armas kingitus oma parimale sõbraperele.
Öökulli suurus on umbes 4cm, koos ketiga 12cm.
Neoonvärvid: kollane, roosa, roheline.
Pane tähele, et praegu on saadaval sellised võtmehoidjad nagu piltidel, kui aga on Sul soov saada mõnda teist värvi kombinatsiooni, siis anna meile julgesti teada!
Kui soovid tellida mõneks kindlaks kuupäevaks, siis anna oma tellimus meile vähemalt 14 päeva ette ja me anname endast parima, et täita teie soovid.
Palun pane tähele! Need ei ole lapse kindlad mänguasjad, see tähendab, et nad on soovituslikult sobilikud 3+ vanuse grupi lastele. Palun hinda isiklikult toote sobivust oma väikesele lapsele, kes alles armastab mänguasju suhu toppida.
Mustri autor - Kipre@Pähkla, disain - Aira Lerch

Tootekirjeldus

Ta on heegeldatud pehmest akrüüllõngast ning kokku õmmeldud suure armastusega. Tal on turvasilmad ning täidetud tihedalt täidisega. Hooldus: talub õrna masinpesu 30-kraadiga, kuivatada laotuna.

Lisainformatsioon

Suurus 4cm
Tootja Kipre & Pähkla
Tootja kirjeldus Meie naiskond koosneb Hiiumaal elavatest naabritest - Kipre talu Kaie ja Pähkla talu Aira. Meie loodud kaubamärgi Kipre&Pähkla peamiseks tegevusalaks on amigurumi loomade/tegelaste heegeldamine, mänguasjade õpetuste/juhendite koostamine ning muud heegeldatud tooted. Pähkla talu disain ja käsitöö.
Hind 11,00 €